top of page

ÜRETİCİLERİMİZ

Dogs Of Marmara Logo.png
Black_x.svg.png

Dogs Of Marmara

 

2022 yılında sahiplendiğimiz Poodle ırkımız ile bu yolculuğa başladık.

Sonrasında FCI Uluslararası İsim Hakkı Sertifikamızı alarak Dogs Of Marmara üretici ismimizle

FCI-KIF Ailesine katıldık.

 

Amacımız ırk standartlarına uygun üretim yapıp, yeni aileleri ile buluşturmak. Bilgi ve destek için her zaman hizmetinizdeyiz. 

 

İbrahim ŞAHİN
E-mail: i_sahinn@hotmail.com
Tel: +90 544 432 41 41

WhatsApp Görsel 2024-01-29 saat 15_edited.jpg
kif belge.jpg

CALIBRE'S STAR

Yıllardır gönül verdiğimiz köpek yetiştiriciliğine 2021 yılından bu yana yeni ismimiz olan Calibre’s Star kennel ismi ile devam etmekteyiz. 
Dünyanın en iyi ve eski kennellarından, çok özel kan hatlarına sahip, şampiyon ebeveynlerden toy ve minyatür poodlelar yetiştirmekteyiz. 
Her sene az sayıda yavru alıp, her birini kendi evimizde kalacak gibi özenle yetiştirip, bizimle aynı özende bakacak ailelere ve show evlerine Sahiplendirme yapmaktayız. 
Yavrularımızın ırk standardını korumalarının yanı sıra eğitmen kimliklerimizle bütün sosyalizasyon, desensitizasyon çalışmalarına ek olarak eğitim temellerini de atmış olarak yeni ailelerine uğurlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Her biriyle tek tek ilgilenmek bizim en büyük keyfimiz.
Köpeklerimiz ringlerde bizi gururlandırıyor ve hepsi ailemizin bir ferdi olarak hayatlarını sürdürüyorlar.

 

 


Gözde & Oğuz SOYSAL
E-mail: calibrestarkennel@gmail.com
Tel: +90 532 562 29 91

cordelia.jpg
irmak kif.jpg

CORDELIA COLLECTION

2020 yılından beri Köpek Irkları ve Kinoloji federasyonuna bağlı bir şekilde üretim yapıyoruz, 
2022 yılından beri aktif olarak yarışmalara katılıyoruz, hem yurrt içinde hem de yurt dışında köpeklerimiz ile başarılar elde ediyoruz. 
Toy, minyatür ve standart Poodle olmak üzere, her renkten aile üyemiz var. 
Adımızı bir üst seviyeye taşımak için her gün kendimizi ve Poodle ailemizi geliştirmeye özen gösteriyoruz.

 

 

 

 

 

Irmak Yağmur & Doğan BAĞLI

E-mail: collectioncordelia@gmail.com
Tel: +90 532 595 41 01

HAUS OF NIKOMEDIA LOGO.png

Haus Of Nikomedia

 

2013 yılında FCI ( Fédération Cynologique Internationale )  ve
KIF ( Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu )  tarafından 0199 /  FCI 58 / 2013 numaralı onayı ile üretici isimleri kayıt edilmiş, T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ruhsatlı resmi bir kuruluştur.


Haus Of Nikomedia ; Safkan köpek ırklarının uluslararası standartlarını koruyarak, bilimsel yetiştiricilik ilkelerine bağlı kalarak, ırkların en iyi örneklerini yetiştirerek, üstün köpek ırklarının gelişimini sağlamak amacı ile kurulmuştur.

FCI kurallarına titizlikle bağlı kalarak, bugüne değin bir çok A şecere belgeli köpek üretmişlerdir. Uluslararası girişimler ile; ırklarını en iyi temsil eden, Dünya Şampiyonluğu kan hattına sahip köpekleri ailelerine alarak, seçkin üst düzey eşleşmeler ile, ırk standartlarını en iyi taşıyan yavrular üretmişlerdir.

 

Beraber yaşadıkları ve yetiştirdikleri her köpek; ailenin gerçek evladı olmuştur.

Sevgi ve saygı ile yetiştirdikleri tüm aile fertlerine en iyi imkanlar ile bakarak, yaşam seviyelerini en üst düzeyde tutmuşlardır. Bu misyonlarını gerçekleştirirken mutlu ve sağlıklı köpekler ile yaşamak ve mutlu sağlıklı köpekler yetiştirmek birincil görevleri olmuştur.

 

Profesyonel çalışmalarla ürettikleri yavrular ile ulusal, uluslararası  ve club yarışmalara katılarak, bir çok derece, kupa, madalya, şampiyonluk ünvanı ve sertifika  alarak isimlerini Dünya çapında duyurmuşlardır. Sahiplendirdikleri tüm yavrular için ömür boyu gönüllü danışmanlık yapmak, kendi evlatları gibi gördükleri yavruların gelişimlerini takip etmek, bilgi ve becerilerini yeni nesilleri büyüten herkese 7/24 aktarmak birincil hedefleri oluşmuştur.

Kalite standartlarının sürdürülebilirliği için etik kurallardan ödün vermeden canla başla çalışan profesyonel kadrolarıyla evcil hayvan sektöründe güvenilirlik anlayışı ile hizmet etmeye devam etmektedirler.

Yavuz KIRILMAZ

Web: www.hausofnikomedia.com.tr
E-mail: info@hausofnikomedia.com.tr
Tel: +90 540 241 41 41

tescil.jpg
web tarım izin belgesi.jpg
Ness Logosu Vektörel.png
Ness kif belgesi.jpg

Ness Dog Kennel

 

2021 yılında ilk köpeğimizi sahiplenince pati dünyasını tanıdık. 
Çok şanslıyız ki Poodle ırkı ile yollarımız kesişti. Devamında hayata bakış açımız değişti. 
Irkın saygın Üreticisi Semerline Kennel'dan sahiplendiğimiz köpeklerimiz ile FCI Federasyonuna bağlı olarak hem tüm organizasyon ve yarışmalara katılıyoruz, hem de örnek aldığımız diğer Yetiştiriciler gibi en iyi Poodle canları yetiştiriyoruz. 
Ulaşlı Gölcük Kocaeli adresinde bulunan, Tarim ve Hayvan Bakanlığından ruhsatlı Butik Köpek Evimizde faaliyet gösteriyoruz.

 

Neslehan ÖZSÖZ
E-mail: nesstoypoodle@gmail.com 

Tel: +90 554 675 65 70

logo_semerline.png
ureticibelge.jpg

Semerline

 

Semerline Kennel  Köpek Çiftliği: Sevginin ve Kalitenin Buluştuğu Yer
Semerline Kennel Köpek Çiftliği, 2017 yılından beri Türkiye'de saygın ve güvenilir bir köpek yetiştiricisi olarak faaliyet göstermektedir. Kurucusu Berk Semercioğlu ve Aliona Semercioğlu'nun vizyonu ve deneyimiyle, çiftlik, sevgi dolu bir ortamda, sağlıklı ve mutlu yavrular yetiştirmeyi amaç edinmiştir.
Semerline Kennel 'ı Özel Yapan Nedir?
* Etik Yetiştiricilik: Semerline Kennel , etik değerlere ve hayvan refahına büyük önem vermektedir. Yavrular, geniş ve ferah ortamlarda, anne ve babalarıyla birlikte büyürler. Tüm ihtiyaçları karşılanır ve sevgiyle bakılır.
* Sağlık ve Kalite: Çiftlikteki tüm köpekler, düzenli veteriner kontrolünden geçer ve gerekli tüm aşıları yapılır. Yavrular, sağlıklı ve kaliteli bir soyağacına sahiptir.
*  Irk Yelpazesi: Semerline Kennel , sadece uzmanı olduğu ‘ poodle ‘ ırkını yetiştirmektedir. 
* Profesyonel Danışmanlık: Çiftlik ekibi, her yavru için en uygun aileye kavuşması için özenle çalışır. Ailelere, köpek bakımı ve eğitimi konusunda da profesyonel danışmanlık hizmeti sunar.
* Güvenilirlik ve Şeffaflık: Semerline Kennel , tüm faaliyetlerini şeffaf bir şekilde yürütmektedir. Çiftlik, her zaman ziyaretçilere açıktır ve yavruların yaşam koşullarını gözlemlemek mümkündür.
Semerline Kennel 'dan Bir Yavru Sahiplenmek
Semerline Kennel 'dan bir yavru sahiplenmek, sevgi dolu bir aile üyesine kavuşmak anlamına gelir. Çiftlik ekibi, sahiplendirme sürecinden sonra da yavru ve aileyle iletişim halinde kalarak, her türlü konuda destek olmaya devam eder.
Semerline Kennel  Köpek Çiftliği ile:
* Sevgi dolu ve sağlıklı bir yavruya sahip olabilirsiniz.
* Profesyonel bir ekiple iletişim kurarak doğru bilgi alabilirsiniz.
* Güvenilir ve etik bir yetiştiriciyle iş birliği yapabilirsiniz.

Semerline Kennel  Köpek Çiftliği ile sevginin ve kalitenin buluştuğu bir deneyime adım atın!

Semerline Kennel  Köpek Çiftliği, Türkiye'de poodle ırkına odaklanan ve bu alanda uzmanlaşmış sayılı çiftliklerden biridir. 2017 yılından beri,  toy ve minyatür poodle ırklarının yetiştirilmesi ve sevgi dolu yuvalara kavuşturulması konusunda çalışmalar yürütmektedir.
Neden Poodle?
Poodle, zekası, sadakati, hipoalerjenik tüyü ve farklı boyut seçenekleri ile birçok insan için ideal bir köpek ırkıdır. Semerline Kennel Köpek Çiftliği, bu özel ırkın tüm özelliklerini en iyi şekilde yansıtan yavrular yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
Semerline. Kennel 'ın Farkı:
* Uzmanlık: Semerline Kennel, sadece poodle ırkına odaklanarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Bu sayede, ırkın tüm özelliklerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde bilmektedir.
* Kaliteli Soyağacı: Çiftlikteki tüm poodl'lar, özenle seçilmiş ve sağlıklı bir soyağacına sahiptir. Yavrular, bu sayede en iyi genleri ve özellikleri taşımaktadır.
* Sağlık ve Bakım: Yavrular, doğumdan itibaren veteriner kontrolünde ve sevgi dolu bir ortamda büyütülmektedir. Düzenli aşıları yapılır ve gerekli tüm sağlık kontrollerinden geçirilir.
* Eğitim ve Sosyalleşme: Yavrular, temel itaat eğitimi ve sosyalleşme programlarına tabi tutularak aile yaşamına uyum sağlamaları için hazırlanır.
* Danışmanlık ve Destek: Semerline Kennel ekibi, yavru seçiminden sonra da ailelere poodle bakımı ve eğitimi konusunda danışmanlık ve destek sunmaya devam etmektedir.
Semerline Kennel'dan Bir Poodle Sahiplenmek:
Semerline Kennel'dan bir poodle sahiplenmek, sadece sevimli bir dost edinmek değil, aynı zamanda bu özel ırkın tüm özelliklerini ve sevgisini deneyimlemek anlamına gelir.

Poodle ırkına ilgi duyuyorsanız, Semerline Kennel Köpek Çiftliği ile iletişime geçerek uzman ekibinden bilgi alabilirsiniz

Gökberk SEMERCİOĞLU
Web: www.semerline.com

E-mail: semerlinekennel@gmail.com

Tel: +90 532 177 28 91

toy poodle.png
barcin üretici ismi.png

ToyDogHouse

 

2016 yılında, poodle ırkıyla tanıştık. Aşık olduk. 
Ve artık bir karar vermemiz gerekiyordu.  Neden yavrularımızı ırk standartlarına uygun bir şekilde evimizde, özgür, gerçek dostlar olarak yetiştirip FCI – KIF şeceresi ile buluşturup, herkesin bu ırkla tanışmasını sağlamayalım ?
2021 de kendi üretici ismimiz "Toydoghouse" un FCI tarafından onaylanmasıyla KIF Yetiştiricileri arasına katıldık. 
En kaliteliye ulaşmak için, uzun olan bu yolu profesyonel adımlarla sonuçlandırdık. Bugün, ırk standartları yarışmalarında ülke ve dünya çapında zirveye oynayabilecek kalitede Poodle lar yetiştiriyoruz.
Bizden aldığınız küçük dostunuzun yaşı önemli değil. Sizin için her zaman telefonun diğer ucundayız. Sağlık ya da eğitim, her konuda yanınızdayız.
Onlar sadece Poodle değil, Onlar bizim ailemiz"

Turhan Barçın HANSON
Web: www.toydoghouse.com

E-mail: toydoghouse@gmail.com

Tel: +90 532 459 24 34

bottom of page